ÜyeGirişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

Hakkımızda


Sizlere en güzel tatil hizmetini, en iyi şartlarda sunmak için var olan Estatil.com, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine Bağlı ,belge numarası A-6523 ve ana markası Gezimerkezi olan seyahat acentesidir. 

 

Toplantı grupları, seminerler, özel gruplar, uçak bileti ve diğer tüm tatil organizasyonlarınız için bizlere; 0216 414 63 83 numaralı telefondan, info@estatil.com üzerinden veya online olarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz yeterlidir. 

 

 

estatil.com Üzerinden rezervasyonlarınızı kolayca yapabilir ve ilgili tüm belgelerinizi işlem sonunda girmiş olduğunuz mail adresinize otomatik olarak alabilirsiniz. Online olarak yaptığınız ödemeler SSL güvenlik sistemi ile sağlanmaktadır. Bu bilgiler hiç bir alanda kaydedilmez.


Uçak Bileti ; Sitemiz üzerinden uçak bileti işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir, biletinizi anında alabilirsiniz. Size en uygun havalimanı, uçak saati ve en rahat ödeme şartları için burayı tıklayınız.