lang error: key => 'ÜyeGirişi'

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

 

Bu sayfada yer alan gizlilik kuralları; yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacıyla konulmuştur.

www.estatil.com SSL güvenlik teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, sizin bireysel bilgilerinizi (adres, telefon numarası, kredi kart detayları) şifrelemekte, bu bilgileri sadece siz ve www.estatil.com müşteri temsilcisi görüntüleyebilmektedir.

 

Gizlilik ilkeleri www.estatil.com adresi ile başlayan tüm bölümlerde geçerlidir. Misafirlerimize ait kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ile satın almak istediğiniz ürünün ödemesi, anlaşmalı bankalarımız tarafından sağlanan sanal pos ile yapılacaktır. Kişisel bilgileriniz tarafımızca saklanmaktadır. Fakat kredi kartı bilgileriniz güvenlik nedeniyle sistemlerimizde tutulmamaktadır. Bu nedenle daha sonra yapacağınız alışverişlerinizde, kredi kart bilgilerinizi yeniden belirtmeniz gerekmektedir.

 

estatil.com