2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
Tamam

Odalar

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler

Tüm sene boyunca hizmet veren tesislerin bir kısmında ; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden ve danışmanlarımızdan alabilirsiniz.
*

Tesis Bilgileri

Gümüldür Mavi Deniz Otel  Gümüldür bölgesinde bulunmaktadır. Gümüldür Mavi Deniz Otel denize sıfır olup,Adnan Menderes Havaalanına 35 km, İzmir 53 km, Gümüldüre 850 m, Kuşadası 25 km uzaklıktadır.
*

Yeme İçme

Yarım Pansiyon Plus Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:30 ile 10:30 saatleri arasında)(Serpme Kahvaltı)(Kahvaltıda çay kahve süt ve kapalı şişe su ücretsiz)
Çay saatinde çay kahve ücretsiz

Akşam Yemeği ( Günün Çorbası, Zeytin Yağlı Günün Sebze Yemeği, 4 Çeşit Ege  Mezesi , Salata Misafir Secimi Tercihen ( Et, Balık, Tavuk, Pide Ve Kebap Çeşitleri )(Akşam yemeğinde kapalı şişe su ücretsiz)

Tüm İçecekler Ücretli
*

Spor - Eğlence Aktivite

Tatilde spor ve eğlenceyi tercih edenler için ücretli  banana, jetski, kano ,paraşüt, dalgıçlık okulu ve bisiklet faaliyetleri vardır.
*

Spa - Wellness

Tesis içerisinde yer alan hamam, masaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
*

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Oteller değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Tesislerin sezonlara göre uygulayacağı konsept içeriğini misafirlerimizin daha sağlıklı ve düzenli  bir tatil geçirebilmeleri için tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.
*
Fiyat Listesi
×

Kampanya ve Fırsatlardan Sizi Haberdar Edeceğiz.